22 500 €76 m²

Kukkarokivenkatu 4 A, 5 kaupunginosa, Mänttä-Vilppula3h + k + p

Velaton hinta
22 500 €
Hoitovastike
329,61 € / kk
Asuinpinta-ala
76 m²
Huoneita
3
Kerros
5 / 5
Rakennusvuosi
1977
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
5 kaupunginosa
Kaupunki
Mänttä-Vilppula

Kukkarokivenkatu 4 A 27

Valoisa ja siisti 76m2 kolmio ylimmässä kerroksessa. Iso vaatehuone. Taloyhtiössä sauna. Asunto pinta remontoitu 2022. Asuntoon kuuluu autotalli. Vaihtuu mahdollisesti myös sähkö tai hybridi autoon. Asunto nyt vuokralla.

Perustiedot

Kaupunginosa
5 kaupunginosa
Kohdenumero
24327631
Kerros
5 / 5
Asuinpinta-ala
76 m²
Kokonaispinta-ala
76 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + k + p
Huoneita
3
Keittiön varusteet
Astianpesukone, Keraaminen liesi, Jääkaappi, Pakastin
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Ei

Hinta

Velaton hinta
22 500 €
Myyntihinta
22 500 €
Neliöhinta
296,05 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
329,61 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
329,61 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesi ennakko 13€/hlö.

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1977
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
5