Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

59 900 €59,5 m²

Vuohimäentie 5 C, Mäntsälä, Mäntsälä2h + k + kph + vh + p

Velaton hinta
59 900 €
Hoitovastike
347,76 € / kk
Asuinpinta-ala
59,5 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
1975
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Mäntsälä
Kaupunki
Mäntsälä

Kt 2h+k 59,5 m2

Peruskuntoinen ylimmän kerroksen läpitalon huoneisto. Lasitettu parveke iltapäivä/ilta-aurinkoon. Hp. 58000€/tarjous (+yhtiölaina n. 1900€).

Perustiedot

Kaupunginosa
Mäntsälä
Kohdenumero
24397563
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
59,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k + kph + vh + p
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä
Parveke
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
59 900 €
Myyntihinta
58 000 €
Neliöhinta
1 006,72 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
347,76 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1975
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma