Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

205 000 €109,5 m²

Kerkkäkuja 9 D, Mäntsälä, Mäntsälä5h + s + k + 2wc + terassi + kuisti + varasto

Velaton hinta
205 000 €
Hoitovastike
466 € / kk
Asuinpinta-ala
109,5 m²
Huoneita
5
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
2005
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Kaupunginosa
Mäntsälä
Kaupunki
Mäntsälä

Tilava perheasunto Anttilassa – 5h, sauna, autokatos ja oma piha

Mäntsälän Kerkkäkujalta viihtyisä, tilava 109,5m2 paritalo-osake. 2 kerrosta. 4mh+k+s+2wc+kph+s Terassi+kuisti+varasto. Hinta 205000€ Ei yhtiövelkoja tai muita rasitteita. Yhtiössä asiat kunnossa, maltillinen vastike.

Olohuoneesta käynti metsään rajoittuvalle omalle pihalle tuo lapsille tilaa temmeltää. Ihan sisäänkäynnin lähettyville saatte 2 autoa pihaan ja toinen vaikka heti lataukseen (piha+katos). Pihaan saa istutuksia, ja nauttia kirsikkapuun sadosta.

2 vessaa auttaa arjessa, ja kahden kerroksin turvin pääset omaan rauhaan. Asunnon huoneita voidaan maalata potentiaalisen ostajan mieltymysten mukaan.

Helteillä viihtyvyyttä lisää laadukas jäähdytyspumppu.

Juna-asemalle kävelee 15 minuutissa, josta lähtee Z-juna Lahteen tai Helsinkiin. Päiväkoti, koulut, puisto, yms ovat aivan lähellä.

Perustiedot

Sijainti
Kerkkäkuja 9 D, 04620 Mäntsälä
Kaupunginosa
Mäntsälä
Kohdenumero
24376553
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
109,5 m²
Huoneiston kokoonpano
5h + s + k + 2wc + terassi + kuisti + varasto
Huoneita
5
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
205 000 €
Myyntihinta
205 000 €
Neliöhinta
1 872,15 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
466 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Rakennusvuosi
2005
Kerroksia
2