Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

30 000 €163 m²

Asematie, Marttila, Luumäki6h + s + k

Velaton hinta
30 000 €
Asuinpinta-ala
163 m²
Huoneita
6
Rakennusvuosi
1924
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Marttila
Kaupunki
Luumäki

Tarjouksia otetaan vastaan myösNyt kevät hintaan Yli 100 vuotias kaunotar isommallekkin perheelle tai perhe/isovanhemmat. Suojaisa omatontti. Mahdollisuuksia vaikka yritystoimintaan. Kaikki palvelut 1.1-1.5km päässä.

Vanha asemapäällikön talo, isommallekkin perheelle taikka eläintalouteen tilaa on. rak 1890/1924 talossa on 6h+k+s+2x wc. Lapsiperheelle hyvä tilaa on tai lemmikki talouteen taikka yritys toimintaan. oma tontti 1860m2 joka mahdollistaa omavaraisuuden. (Tonttia enemmän käytössä) Kunnan vesi ja viemäri. Pihalla kasvaa omenapuita, raparperia, lipstikkaa, marjapuskia. Pihalla myös iso kellari sekä pienempi kellari. Parhaimman kuvan tästä yli 100v kaunottaresta saa paikanpäällä. Suojeltu ulkoa sisältä ei. Pohja kuva ei pidä takkojen osalta paikkaansa vain yksi ja tehty sauna /suihkut sisälle ja vessat

Perustiedot

Sijainti
Asematie, 54500 Luumäki
Kaupunginosa
Marttila
Kohdenumero
23541555
Asuinpinta-ala
163 m²
Huoneiston kokoonpano
6h + s + k
Huoneita
6
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
30 000 €
Myyntihinta
30 000 €
Neliöhinta
184,05 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1924