Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

267 000 €113 m²

Neverkärrinrantatie 18, Petjärvi, Loviisa5h + s

Velaton hinta
267 000 €
Asuinpinta-ala
113 m²
Huoneita
5
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
2012
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Petjärvi
Kaupunki
Loviisa

Omakotitalo Ruotsinpyhtäällä Kymijoen läheisyydessä.

Vuonna 2012 käyttöön otettu omakotitalo omalla 2250m2 tontilla. Asuinpinta-ala 113m2, kokonaispinta-ala 160m2. Kolme makuuhuonetta, olohuone-keittiö -yhdistelmä. Wc, kodinhoitohuone Takkahuone, puulla lämpiävä sauna, pesuhuone. Autotalli jossa erillinen tila vesimittarille ja wc- varaus putkistoineen. Lämmönjakohuone, vesikiertoinen lattialämmitys,laatoitettu takaterassi. Etuterassit 2 kpl katoksilla. Ulkovarasto/puuliiteri. Tilava 2250m2 tontti. Joki jossa kaupungin laituri venepaikkoineen. Erinomaiset kalastusmahdollisuudet, sienestys- ja marjastusmaastot. Kävelymatkan päässä historiallinen Strömforssin ruukki. 100 metriä Kymijoen rantaan. Pääsee kylälle veneellä tai kävellen/pyöräillen. Pääkaupunki seudulle matkaa 100 km. Annan kohteesta tarkempia lisätietoja tarvittaessa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Petjärvi
Kohdenumero
24424664
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
113 m²
Kokonaispinta-ala
160 m²
Huoneiston kokoonpano
5h + s
Huoneita
5

Velaton hinta
267 000 €
Myyntihinta
267 000 €
Neliöhinta
2 362,83 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
2012
Kerroksia
1