153 000 €69,5 m²

Satakunnantie 19, Keskusta, Loimaa3h (avokeittiö )+ s + 2wc+iso parveke

Velaton hinta
153 000 €
Hoitovastike
215,45 € / kk
Asuinpinta-ala
69,5 m²
Huoneita
3
Kerros
1 / 2
Rakennusvuosi
2010
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Loimaa

Hieno saunallinen kolmio keskustassa

-Erittäin hyväkuntoinen 3h (avokeittiö)+s+2wc+ parveke +autokatos+varasto+autopaikka sähköpistokkeella Loimijoen rannassa -Timberwise parketti ja lattialämmitys kokolattiassa -ilmalämpöpumppu -Iso lasitettu parveke -Jokiranta näkymä -Torin tuntumassa

Asunnossa vuokralainen

Perustiedot

Sijainti
Satakunnantie 19, 32200 Loimaa
Kaupunginosa
Keskusta
Kohdenumero
24395733
Kerros
1 / 2
Asuinpinta-ala
69,5 m²
Tontin pinta-ala
2 186 m²
Kokonaispinta-ala
69,5 m²
Pinta-alojen lisätiedot
Pinta-alaa ei ole mitattu standardinSFS 5139 mukaisesti.
Huoneiston kokoonpano
3h (avokeittiö )+ s + 2wc+iso parveke
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
Vuokrattu
Keittiö
Avokeittiö
Keittiön varusteet
Astianpesukone, Laminaattitasot, Keraaminen liesi, Liesituuletin, Jää-pakastinkaappi (uudehko)
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Iso parveke, Lasitettu parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Pesukonevalmius, Laattaseinä, Laattalattia, Lattialämmitys, Erillinen WC, Suihkuseinä, Peilikaappi
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Kyllä
Kiinteistötunnus
430-001-0019-0001
TV-palvelut
Kaapeli-TV (kuitu)

Hinta

Velaton hinta
153 000 €
Myyntihinta
153 000 €
Neliöhinta
2 201,44 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
215,45 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
215,45 € / kk

Rakennusvuosi
2010
Huoneistojen lukumäärä
10
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Muut tilat
Autokatos / varasto
Kerroksia
2
Kiinteistön laajakaistayhteys
Lounea 100 M / 50 M
Tontin koko
2 186 m²
Kiinteistönhoito
Ässä KP Oy ,Koulukuja 7 L 1