Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

125 000 €85 m²

Aholankuja 1, Suopelto, Loimaa3h + k+ s

Velaton hinta
125 000 €
Hoitovastike
268 € / kk
Asuinpinta-ala
85 m²
Huoneita
3
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1981
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Suopelto
Kaupunki
Loimaa

Rivitalokolmio 85m2 saunalla metsän reunassa

Kaksi tilavaa makuuhuonetta, toisessa vaatehuone ja toisessa runsaasti kaappitilaa. Valoisa, avoin keittiö ja olohuone suurilla ikkunnoilla metsän suuntaan. Erillinen wc. Kylpyhuone porealtaalla ja siisti sauna. Takapihalla iso terassi. Ovet ja ikkunat uusittu hiljattain, sälekaihtimet kaikissa ikkunoissa. Oma ulkovarasto ja lisäksi taloyhtiön yhteisiä varastotiloja.

Rauhallinen, vakaavarainen ja hyvin hoidettu taloyhtiö jonka kahdessa talossa yhteensä 25 asuntoa. Autopaikkoja pihassa. Ulkoalueiden hoito talkoovoimin yhteisesti. Kaukolämpö säästää asumiskuluja.

Perustiedot

Sijainti
Aholankuja 1, 32200 Loimaa
Kaupunginosa
Suopelto
Kohdenumero
24357790
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
85 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + k+ s
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
125 000 €
Neliöhinta
1 470,59 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
268 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1981
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle