28 000 €53 m²

Puistotie 6, Mellilä, Loimaa2h + k

Velaton hinta
28 000 €
Hoitovastike
265 € / kk
Asuinpinta-ala
53 m²
Huoneita
2
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1975
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Mellilä
Kaupunki
Loimaa

Rivitalokaksio

Rivitalokaksio rauhalliselta, luonnonläheiseltä Mellilän alueelta. Kävelymatkan päässä ruokakauppa, pankki, koulu ja päiväkoti.

Remontoitu kaikki pinnat 2026. Uudet keittiökodinkoneet ostettu 2026.

Taloyhtiön hiljattain remontoitu siisti sauna asukkaiden käytössä joka päivä, saunamaksu 3€ / kerta.

Lähellä hyvät lenkkimaastot, mellilänjärvi jossa puhdas pohjavesi. Kotieläimille hyvä koti. Oma vihreä takapiha, jossa kiva grillata ja ottaa aurinkoa kesällä.

Loimaalle ajaa kymmenessä minuutissa, ja Turkuun 40 minuuttia ysitietä pitkin.

Rauhaa rakastavalle ihana koti maalla.

Perustiedot

Sijainti
Puistotie 6, 32300 Loimaa
Kaupunginosa
Mellilä
Kohdenumero
24343812
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
53 m²
Kokonaispinta-ala
53 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k
Huoneita
2
Kunto
Hyvä
Keittiö
Keittiö
Keittiön varusteet
Tilaa isolle ruokapöydälle, Paljon kaappitilaa, Astianpesukone, Sähköliesi, Jääkaappi
Parveke
Ei
Parvekkeen lisätiedot
Oma takapiha
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Pesukonevalmius, Peilikaappi
Säilytystilat
Vaatehuone, Säilytystilaa, Tilaa ulkoiluvälineille, oma varastorakennus
Ominaisuudet
Valoisa, Paljon ikkunoita
Saunan lisätiedot
Hiljattain remontoitu, siisti taloyhtiön sauna asukkaiden käytössä, 3€ / kerta.
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Ei

Hinta

Velaton hinta
28 000 €
Myyntihinta
28 000 €
Neliöhinta
528,30 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
265 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1975
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle

Tilat ja materiaalit

Pintamateriaalit
Laminaatti