Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

179 000 €56,5 m²

Puistokatu 19 a, Keski-lohja, Lohja3h + kt + kph + s + vh

Velaton hinta
179 000 €
Hoitovastike
226 € / kk
Asuinpinta-ala
56,5 m²
Huoneita
3
Kerros
1 / 5
Rakennusvuosi
2020
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keski-lohja
Kaupunki
Lohja

Kerrostalokolmio järkineliöillä

Etsitkö muuttovalmista ja huoletonta kotia, jossa jokainen neliö on otettu fiksusti hyötykäyttöön? Tämä vuonna 2020 valmistunut ensimmäisen kerroksen kulma-asunto (56,5 m²) yllättää tilavuudellaan – erinomaisen pohjaratkaisunsa ansiosta koti tuntuu huomattavasti neliöitään suuremmalta, eikä hukkaneliöitä ole.

Asunto sijaitsee ihanteellisesti talon kulmassa, mikä takaa poikkeuksellisen oman rauhan. Naapurin kanssa on vain yksi yhteinen makuuhuoneen seinä, ja asunnon toisella puolella sijaitsee taloyhtiön hiljainen saunatila. Täällä saat nauttia asumisesta ilman seinänaapureiden hälinää!

Arjen luksusta tuovat laadukas, integroiduilla kodinkoneilla varustettu avokeittiö sekä säilytystilaa upeasti ratkaisevat kaksi vaatehuonetta – toinen näistä on tilava walk-in-closet. Oman saunan löylyjen jälkeen on ihana vilvoitella lasitetulla terassilla, josta on kulku suoraan omalle pienelle takapihalle.

Sijainti Puistokadulla on loistava: nautit luonnonläheisestä asumisesta, mutta kaikki arjen palvelut ovat lähellä. Lähikauppaan on vain 450 metriä, ala-asteelle 650 metriä ja uima- ja jäähallikin löytyvät kilometrin säteeltä. Lohjan keskustan palveluihin on lyhyt, noin 1,5 kilometrin matka.

Koska talo on valmistunut 2020, edessä on vain huoletonta ja remonttivapaata asumista pitkälle tulevaisuuteen. Tervetuloa ihastumaan tähän valoisaan ja rauhalliseen kotiin!

Perustiedot

Sijainti
Puistokatu 19 a, 08150 Lohja
Kaupunginosa
Keski-lohja
Kohdenumero
24391704
Kerros
1 / 5
Asuinpinta-ala
56,5 m²
Kokonaispinta-ala
56,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + kt + kph + s + vh
Huoneita
3

Velaton hinta
179 000 €
Myyntihinta
182 000 €
Neliöhinta
3 168,14 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
226 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2020
Kerroksia
5
Hissi
Kyllä