18 900 €73 m²

Kehätie 12 A 1, Kotola, Lieksa3h + avok +ph+vaateh

Velaton hinta
18 900 €
Hoitovastike
368,21 € / kk
Asuinpinta-ala
73 m²
Huoneita
3
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1979
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Kotola
Kaupunki
Lieksa

Rivitalokolmio

Siisti, valoisa ja hyvin äänieristetty rivitalon päätyhuoneisto. Rauhallinen sijainti ja taloyhtiö Kotolassa. Heti vapaa.

Vesim. 18€/kk Autopaikka 6,25€/kk

Perustiedot

Kaupunginosa
Kotola
Kohdenumero
24424595
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
73 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + avok +ph+vaateh
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Keittiö
Avokeittiö
Säilytystilat
Vaatehuone, Tilaa pyykeille, Tilaa ulkoiluvälineille, Säilytystilaa
Ominaisuudet
Hyvä äänieristys
Ikkunoiden suunta
Keittiö aamuaurinkoon, Ikkunoita etelään
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Ei

Hinta

Velaton hinta
18 900 €
Myyntihinta
18 900 €
Neliöhinta
258,90 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
368,21 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1979
Kerroksia
1

Tilat ja materiaalit

Pintamateriaalit
Lattioiden pintamateriaalina muovimatto. Seinät tapettipinnalla, keittiössä maalipinta