Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

49 000 €128 m²

Repolankatu 29, 1 kaupunginosa, Lieksa5h + s + p

Velaton hinta
49 000 €
Asuinpinta-ala
128 m²
Huoneita
5
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1988
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
1 kaupunginosa
Kaupunki
Lieksa

Omakotitalo

Omakotitalo hyvällä paikalla, koulut ja kaupat lähellä. Urheilukenttä ja uimahalli vieressä. Lieksanjoki lähellä. Rauhallinen, arvostettu alue. Tulee myyntiin 1.5 alkaen

Perustiedot

Sijainti
Repolankatu 29, 81700 Lieksa
Kaupunginosa
1 kaupunginosa
Kohdenumero
24418550
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
128 m²
Kokonaispinta-ala
144 m²
Huoneiston kokoonpano
5h + s + p
Huoneita
5

Velaton hinta
49 000 €
Myyntihinta
49 000 €
Neliöhinta
382,81 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1988
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Uunilämmitys
Tontin omistus
Oma