Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

59 000 €160 m²

Savolankatu 2, 3 kaupunginosa, Lieksa3h + s

Velaton hinta
59 000 €
Asuinpinta-ala
160 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
1961
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
3 kaupunginosa
Kaupunki
Lieksa

Myydään hyväkuntoinen, valoisa, viihtyisä ja tilava omakotitalo

Etsikö omakotitaloa, jossa voit toteuttaa omia toiveita ja unelmia. Tässä myytävänä hyväkuntoinen omakotitalo joka sijaitsee rauhallisella ja lapsiystävällisellä asuinalue. Oma iso piha antaa toteuttaa omia harrastuksia mm.

Lähin kauppa n. 200 metrin päässä, ulkoilureitit lähistöllä mm. Lieksanjoki ja Saavan reitit riippusillan kautta. Urheilukenttä 0,5 km. Keskustaan 1,5 km.

Oma tontti 1428 m2, jolla asfaltoitu ja aidattu piha.

Rauhallinen asuinalue

Käsittää katutasossa sijaitsevat asuintilat n. 80m2, sis. tilavan tupakeittiön, 2 makuuhuonetta, Vaatehuone, Wc-tilat 2kpl

Alakerta n. 80 m2 Iso varastotila ja 2 pienempää varastohuonetta. Sauna, pesu- ja pukuhuone, wc-tila ja pannuhuone.

Lisäksi varastotilaa 108 m2. Siihen kuuluu harrastehuone, varastossa on myös askarteluhuone, varastosta oma uloskäynti.

Lämmitysmuoto: Öljykeskuslämmitys ja ilmalämpöpumppu

Grillikatos 9 m2 Ulkovarasto n. 30 m2

Olethan matalalla kynnyksellä Seija Muikku puh. 040 508 3491

Tehdyt remontit: Kattoremontti, asunnon ikkunat ja ovet vaihdettu 2018 Viemärit sukitettu 2021

Hintapyyntö 59 000 €.

Perustiedot

Sijainti
Savolankatu 2, 81700 Lieksa
Kaupunginosa
3 kaupunginosa
Kohdenumero
24402492
Asuinpinta-ala
160 m²
Kokonaispinta-ala
268 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + s
Huoneita
3

Velaton hinta
59 000 €
Neliöhinta
368,75 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1961