Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

19 500 €120 m²

Nurmeksentie 172, Kylänlahti, Lieksa3h + s + k

Velaton hinta
19 500 €
Asuinpinta-ala
120 m²
Huoneita
3
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1913
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Kylänlahti
Kaupunki
Lieksa

Tilava omakotitalo

Hirsitalo tilavalla tupa-keittiöllä ja leivinuunilla. Talossa wc/pukuhuone, sähkösauna, kellari ja rakentamaton yläkerta.

Pihassa entinen navetta, riihi, lato, grillikatos, sekä lähempänä rantaa löytyy tilava pihasauna. Tontin koko 19543,0 m2

Talo on toiminut ennen kouluna sekä kauppana.

Edellisellä asukkaalla jäi remontti kesken sairauden takia. Tässä sopiva talo remonttihalukkaalle ihmiselle, talo ei ole myöskään pilattu liialla remontoinnilla eikä uudistuksilla. Talossa ei ole voimassa olevaa sähköliittymää.

Hintapyyntö 19 500€

Perustiedot

Sijainti
Nurmeksentie 172, 81810 Lieksa
Kaupunginosa
Kylänlahti
Kohdenumero
24373380
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
120 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + s + k
Huoneita
3
Kunto
Välttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
19 500 €
Myyntihinta
19 500 €
Neliöhinta
162,50 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1913
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Uunilämmitys
Tontin omistus
Oma