Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

60 000 €63 m²

Susihaantie 13 B 7, Leppävirta, Leppävirta2h + k + s

Velaton hinta
60 000 €
Hoitovastike
270 € / kk
Asuinpinta-ala
63 m²
Huoneita
3
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1992
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Leppävirta
Kaupunki
Leppävirta

Leppävirran ytimen timantti - 63m2 rivitalokaksio

Tämä vuonna 1992 valmistunut, pintaremontoitu rivitalokaksio tarjoaa huoletonta asumista kaukolämpötalossa, jossa on erittäin edullinen yhtiövastike. Kodin kruunaa oma, aurinkoinen ja aidattu takapiha, joka tarjoaa yksityisyyttä ja turvallisen paikan rentoutumiseen. Sisätiloissa asumismukavuuden takaa miellyttävä vesikiertoinen lattialämmitys sekä energiatehokkuutta parantava 2022 asennettu ilmalämpöpumppu. Taloyhtiön kunnosta on pidetty huolta, ja muun muassa ikkunat ja ovet on uusittu 2025. Nykyaikaisen arjen sujuvuuden varmistavat valokuituyhteys ja kaapeli-tv. Kokonaisuuden viimeistelevät oma sauna, autopaikka sekä kaikki Leppävirran keskustan palvelut aivan kävelymatkan päässä. Tämä koti sopii erinomaisesti niin ensiasunnoksi, varttuneemmalle väelle kuin sijoitukseenkin. Vapautuu 1.6.

Perustiedot

Kaupunginosa
Leppävirta
Kohdenumero
24447609
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
63 m²
Kokonaispinta-ala
63 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k + s
Huoneita
3

Velaton hinta
60 000 €
Neliöhinta
952,38 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
270 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1992
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma