28 000 €96 m²

Lerkankuja 2 A, Porlammi, Lapinjärvi4h+k+kph+erillinen wc

Velaton hinta
28 000 €
Asuinpinta-ala
96 m²
Huoneita
4
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1965
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Porlammi
Kaupunki
Lapinjärvi

Rauhallisella sijainnilla, pienessä yhtiössä , tilava päätyhuoneisto. Asunto on yhdessä tasossa ja siinä on kolme makuuhuonetta, tilava olohuone, keittiö, erillinen wc, kylpyhuone ja vaatehuone. Yhtiössä uusittu saunaosasto, lisäksi pesutupa, ulkoiluvälinevarasto sekä autokatospaikat. Olohuoneesta käynti omalle pihaosuudelle. Lapinjärven ja Myrskylän palveluihin n. 11kilometriä. Remonttitaitoiselle nyt tilaisuus saada todella edullinen, tilava asunto! Sovi esittelystä 040 5830570 / Stina Ahlfors

Perustiedot

Sijainti
Lerkankuja 2 A, 07820 Lapinjärvi
Kaupunginosa
Porlammi
Kohdenumero
20873171
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
96 m²
Tontin pinta-ala
2 735 m²
Kokonaispinta-ala
96 m²
Pinta-alojen lisätiedot
isännöitsijäntodistuksen mukainen
Huoneiston kokoonpano
4h+k+kph+erillinen wc
Huoneita
4
Lisätietoa vapautumisesta
sopimuksen mukaan
Kylpyhuoneen varusteet
Varustus: pesukoneliitäntä, suihku.
Tehdyt remontit
TALOYHTIÖSSÄ: Vuosina 2009-2013 toteutettu käyttövesiputkiston remontti, Kaukolämpöön liittyminen, kattoremontti sekä ulko-ovien uusiminen. Vuonna 2020 on uusittu pinnat yhteisessä saunaosastossa.

Velaton hinta
28 000 €
Myyntihinta
28 000 €
Neliöhinta
291,67 € / m²

Vastikkeet

Yhtiövastike yhteensä
412,80 € / kk

Muut maksut

Vesimaksu
25 € / kk

Rakennusvuosi
1965
Huoneistojen lukumäärä
4
Kerroksia
1
Tontin koko
2 735 m²

Pysäköintitilan kuvaus
autokatoksia: 4.
Yhteiset tilat
sauna, talopesula, urheiluvälinevarasto, askarteluhuone, Huoneistokohtaiset varastot.
Pintamateriaalit
Lattia: Pesutiloissa: laatta. Olohuoneessa: parketti. Makuuhuoneessa: muovi. Seinät: Pesutiloissa: kaakeli.