Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

36 500 €59 m²

tanssimäenkatu 4, Mukkula, lahti2h + p

Velaton hinta
36 500 €
Hoitovastike
249,40 € / kk
Asuinpinta-ala
59 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 6
Rakennusvuosi
1966
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Mukkula
Kaupunki
lahti

Tanssimäenkatu 4 A, Mukkula, Lahti

Tervetuloa tutustumaan tähän kaunis kaksioon, joka sijaitsee ensimmäisessä kerroksessa. Asunto on valoisa ja viihtyisä.

Taloyhtiössä on tehty laajasti remontteja, joten asuminen on huolettomampaa. Lämmitysjärjestelmänä toimii energiatehokas maalämpö, joka tuo säästöä asumiskuluihin.

Sijainti on erinomainen: hyvät julkiset liikenneyhteydet takaavat vaivattoman liikkumisen, ja lähikauppa sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä. Luonto sekä monipuoliset urheilumahdollisuudet ovat myös aivan lähietäisyydellä, tehden asuinympäristöstä erityisen miellyttävän.

Tämä asunto tarjoaa upean kokonaisuuden niin sijainnin, mukavuuden kuin laadukkaan asumisen osalta. Tervetuloa ihastumaan!

Perustiedot

Kaupunginosa
Mukkula
Kohdenumero
24417166
Kerros
1 / 6
Asuinpinta-ala
59 m²
Kokonaispinta-ala
59 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + p
Huoneita
2

Velaton hinta
36 500 €
Myyntihinta
33 300 €
Neliöhinta
618,64 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
249,40 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1966
Kerroksia
6
Hissi
Kyllä