Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

22 000 €59 m²

Ilmarisentie 18, Männistö, Kuopio2h + p

Velaton hinta
22 000 €
Hoitovastike
493 € / kk
Asuinpinta-ala
59 m²
Huoneita
2
Kerros
4 / 4
Rakennusvuosi
1970
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Männistö
Kaupunki
Kuopio

Kaksio halvalla remonttitaitoiselle!

Hyväpohjainen kaksio Kuopion Saarijärveltä. Mahdollisuus remonttitaitoiselle! Keskustaan 2 Km. Kauppa vieressä. Asunto vaatii pintaremontin, toki on asumiskuntoinen nytkin.

Kuvia kiinnostuneille!

Perustiedot

Sijainti
Ilmarisentie 18, 70500 Kuopio
Kaupunginosa
Männistö
Kohdenumero
24473094
Kerros
4 / 4
Asuinpinta-ala
59 m²
Kokonaispinta-ala
59 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + p
Huoneita
2
Kunto
Välttävä
Parveke
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
22 000 €
Myyntihinta
19 900 €
Neliöhinta
372,88 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
493 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1970
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Vuokralla