Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

53 000 €37,5 m²

Itkonniemenkatu 22, Itkonniemi, Kuopio2h

Velaton hinta
53 000 €
Hoitovastike
211,59 € / kk
Asuinpinta-ala
37,5 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 4
Rakennusvuosi
1976
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Itkonniemi
Kaupunki
Kuopio

Kerrostalo huoneisto myynnissä

Nyt laskettu jos remonttia tekee tarjouhinta.Asuntoon tehty pesuhuone remontti .Liesi,Pakastin/Jääkaappi uusittu.Huonistosta saisi oman näköisen pienellä remontilla.Lähellä urheilikenttä,uimaranta,kauppaan lyhyt matka.Kaupunki suunnittelee Itkoniemelle Seikkailupuistoa.Varastot ,pesutupa,sauna talossa. Ei viiteen vuoteen tiedossa putkiremonttia.Myydään pois ei jaksa enää hoitaa näitä asioita kun asumme kauempana ja ikää.

Perustiedot

Kaupunginosa
Itkonniemi
Kohdenumero
24397605
Kerros
2 / 4
Asuinpinta-ala
37,5 m²
Kokonaispinta-ala
37,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h
Huoneita
2
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
53 000 €
Myyntihinta
53 000 €
Neliöhinta
1 413,33 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
211,59 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1976
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4