Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

17 000 €54 m²

Leivontie 1, Nilsiä, Kuopio3h + p

Velaton hinta
17 000 €
Asuinpinta-ala
54 m²
Huoneita
3
Kerros
3 / 4
Rakennusvuosi
1977
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Nilsiä
Kaupunki
Kuopio

Remontointu 2 huonetta ja keittiö

2h+keittiö. Huoneisto remontoitu pinnat (keittiö, seinät, lattialaminaatit) Rauhallinen taloyhtiö. Palvelut kävelymatkan päässä. Vierestä pääsee julkisilla.

Perustiedot

Sijainti
Leivontie 1, 73300 Kuopio
Kaupunginosa
Nilsiä
Kohdenumero
24393169
Kerros
3 / 4
Asuinpinta-ala
54 m²
Kokonaispinta-ala
63 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + p
Huoneita
3

Velaton hinta
17 000 €
Myyntihinta
17 000 €
Neliöhinta
314,81 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1977
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma