Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

99 800 €70 m²

Juontotie 3, Neulamäki, Kuopio3h + p

Velaton hinta
99 800 €
Hoitovastike
240 € / kk
Asuinpinta-ala
70 m²
Huoneita
3
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
1982
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Neulamäki
Kaupunki
Kuopio

Hyväkuntoinen ja loistopaikalla lähellä yliopistoa, Savonia AMK:ta, Savon ammattiopistoa, sairaalaa sekä erinomaisia palveluja.

Erittäin siisti parvekkeelinen kolmio erinomaisten palvelujen läheisyydessä. Pinnat, lattiat, wc-tilat uusittu, samoin keittiön kalusteet ja laitteet. Ylin 3. kerros, rauhallisessa talossa. Vieressä päiväkoti, koulu, Prisma ja muita palveluja. Kävelymatka kaupunkiin, sairaalaan,, kuntoilu- ja liikuntapaikoille. Alue on voimakkaassa kasvussa lisääntyvien työpaikkojen sekä monien palvelujen välittömässä läheisyydessä. Mahdollisuus hyödyntää myös asunnon valmista rahoitusvastiketta eli mahdollista päästä hyvään asuntoon erittäin mukavalla tavalla.

Perustiedot

Sijainti
Juontotie 3, 70150 Kuopio
Kaupunginosa
Neulamäki
Kohdenumero
23909009
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
70 m²
Kokonaispinta-ala
70 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + p
Huoneita
3

Velaton hinta
99 800 €
Myyntihinta
99 800 €
Neliöhinta
1 425,71 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
240 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1982
Kerroksia
3