Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

7 000 €41 m²

Karhunpolku 4, Korpisalmi, Kuhmo1h + s

Velaton hinta
7 000 €
Asuinpinta-ala
41 m²
Huoneita
1
Rakennusvuosi
1975
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Korpisalmi
Kaupunki
Kuhmo

Karhunpolku 4

Siisti yksiö Karhunpolulla

Kaksikerroksisen rivitalon alakerta

Sauna

Vaatehuone, keittokomero, makuualkovi, vinyylilattia

Perikunta myy, voidaan myydä myös kalustettuna.

Kysy ja tarjoa.

Perustiedot

Sijainti
Karhunpolku 4, 88900 Kuhmo
Kaupunginosa
Korpisalmi
Kohdenumero
24462285
Kerros
0 / 2
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
41 m²
Kokonaispinta-ala
41 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + s
Huoneita
1

Velaton hinta
7 000 €
Myyntihinta
7 000 €
Neliöhinta
170,73 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1975
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Suora sähkölämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Vuokralla