24 000 €37 m²

Vienantie78 a 7, Korpisalmi, Kuhmo1h + k + s + p

Velaton hinta
24 000 €
Hoitovastike
155,40 € / kk
Asuinpinta-ala
37 m²
Huoneita
1
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1984
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Korpisalmi
Kaupunki
Kuhmo

RIVITALO

Rauhallinen sijainti.Aurinkoinen paikka.Kesä 2024 tehty käyttövesiputkisto remontti.Aikaisemmin ikkunat uusittu.Siisti asunto.Pieni erillinen keittiö,johon sopii pöytä.Kylpyhuone ,joka on laatoitettu ja sauna,lauteet uusittiin v,2023.Kylpyhuoneeseen on uusittu remontin yhteydessä wc pönttö ja käsienpesu allas,myös suihkuhana.Sijainti hyvä ,kauppa lähellä.Voidaan vuokrata nyt 19,1 2026 lähtien.

Perustiedot

Kaupunginosa
Korpisalmi
Kohdenumero
23040508
Kerroksien lukumäärä
1
Asuinpinta-ala
37 m²
Kokonaispinta-ala
37 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + k + s + p
Huoneita
1
Kunto
Hyvä
Keittiö
Keittiö
Keittiön varusteet
Terästasot, Paljon kaappitilaa, Pesukoneliitos, Sähköliesi, Liesituuletin, Jääkaappi, Jää-pakastinkaappi
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Ulkokuisti,betonilaatta lattia
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Pesukone, Pesukonevalmius, Peilikaappi, Laattalattia, Laattaseinä
Säilytystilat
Tilaa ulkoiluvälineille, Säilytystilaa Ulkovarasto
Ikkunoiden suunta
Ikkunoita itään, Keittiö aamuaurinkoon, Makuuhuone aamuaurinkoon
Näkymät
Naapuririvitaloja
Asunnossa sauna
Kyllä
Saunan lisätiedot
Sähkökäyttöinen kiuas
Palvelut
Terveyskeskus lähellä, Lääkäriasema lähellä, Puisto lähellä
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
24 000 €
Myyntihinta
24 000 €
Neliöhinta
648,65 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
155,40 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1984
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Harrastusmahdollisuudet
Uimahalli lähellä, Urheiluhalli lähellä, Kuntosali lähellä, Ulkoilureittejä, Jäähalli lähellä
Liikenneyhteydet
Sujuvat yhteydet omalla autolla, Paljon parkkitilaa