Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

40 000 €74,5 m²

Voikkaantie 18, Voikkaa, Kouvola3h + p

Velaton hinta
40 000 €
Hoitovastike
360 € / kk
Asuinpinta-ala
74,5 m²
Huoneita
3
Kerros
1 / 3
Rakennusvuosi
1973
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Voikkaa
Kaupunki
Kouvola

Myydään valoisa ja viihtyisä kerrostalo asunto ilmalämpöpumpulla

Kevään/kesän aikana tulossa myyntiin tyylikäs ja hyvin pidetty kerrostaloasunto, jossa yhdistyvät toimiva pohjaratkaisu ja asumismukavuus. Asunnon valoisat tilat ja käytännöllinen pohjaratkaisu tekevät arjesta sujuvaa. Erityisenä etuna asunnossa on viilentävä ilmalämpöpumppu helpottamaan kesähelteitä. Tämä kokonaisuus sopii niin omaan käyttöön kuin sijoitukseen.

Perustiedot

Sijainti
Voikkaantie 18, 45910 Kouvola
Kaupunginosa
Voikkaa
Kohdenumero
24401077
Kerros
1 / 3
Asuinpinta-ala
74,5 m²
Kokonaispinta-ala
74,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + p
Huoneita
3

Velaton hinta
40 000 €
Myyntihinta
40 000 €
Neliöhinta
536,91 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
360 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1973
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma