Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

35 000 €53,5 m²

Sammonkatu 11, Karhula, Kotka2h + k + p

Velaton hinta
35 000 €
Hoitovastike
258,30 € / kk
Asuinpinta-ala
53,5 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 3
Rakennusvuosi
1956
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Karhula
Kaupunki
Kotka

Tilava kaksio LVIS-remontoidusta yhtiöstä!

Siistikuntoinen, tilava sekä valoisa kaksio, Karhulan palveluiden välittömästä läheisyydestä.

Asunto sai 2025 alkuvuodesta valmistuneen pintaremontin myötä vinyylilankkulattiat sekä maalatut katot ja seinät. Samalla ensiasennettiin uusi astianpesukone sekä vaihdettiin jääkaappipakastin uuteen. Laatoitetussa kylpyhuoneessa on lattialämmitys. Helppokulkuisen rappukäytävän ensimmäisen kerroksen asunto, ei hissiä.

Taloyhtiötä kattavasti saneerattu vuosien varrella, esimerkiksi;

Putkistot, viemärit sekä kylpyhuoneet uusittu 2004 Sähköt uusittu asuntoihin asti ja kylpyhuoneisiin 2004 Ikkunat ja parvekeovet 2010 Julkisivujen ja parvekekaiteiden kunnostus ja maalaus 2013 Ulko-ovet ja lukitus uusiminen 2017 Vesikatteiden uusiminen 2022 Lämmitysjärjestelmän perusparannus 2022 Iv-kanavien nuohous 2024

Mikäli kiinnostuit, ole yhteydessä niin sovitaan esittely!

Perustiedot

Sijainti
Sammonkatu 11, 48600 Kotka
Kaupunginosa
Karhula
Kohdenumero
24488379
Kerros
1 / 3
Asuinpinta-ala
53,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k + p
Huoneita
2

Velaton hinta
35 000 €
Myyntihinta
35 000 €
Neliöhinta
654,21 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
258,30 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1956
Liikehuoneistojen lukumäärä
1
Liikehuoneistojen pinta-ala
41 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma