Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

22 900 €23 m²

Vallesmanninkatu 4, Karhula, Kotka1h

Velaton hinta
22 900 €
Hoitovastike
126,50 € / kk
Asuinpinta-ala
23 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 4
Rakennusvuosi
1960
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Karhula
Kaupunki
Kotka

Siisti yksiö rauhalliselta alueelta

Siisti yksiö aivan Karhulan keskustan läheisyydessä, myydään tarpeettomana.Pintaremontin jälkeen ei ole asuttu.Asuinhuoneistoon kuuluu kellarissa sijaitseva talouskomero ja ullakkokerroksessa sijaitseva säilytyskomero.Autopaikan voi myös vuokrata.Lisäksi taloyhtiössä on sauna, pesutupa, kuivaushuone, ulkoiluvälinevarasto,väestönsuoja sekä kerhohuone.

Perustiedot

Kaupunginosa
Karhula
Kohdenumero
24413473
Kerros
1 / 4
Asuinpinta-ala
23 m²
Kokonaispinta-ala
23 m²
Huoneiston kokoonpano
1h
Huoneita
1
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
22 900 €
Myyntihinta
22 900 €
Neliöhinta
995,65 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
126,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1960
Kerroksia
4