34 560 €40 m²

Saarenkatu 4c9, Hovinsaari, Kotka1h + k

Velaton hinta
34 560 €
Hoitovastike
160 € / kk
Asuinpinta-ala
40 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 2
Rakennusvuosi
1950
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Hovinsaari
Kaupunki
Kotka

Hyvä sijoituskohde

Halpa yksiö, johon on kaikki isot remontit tehty. Hyvällä paikalla lähellä keskustaa, keskussairaalaa ja ammattikorkeakoulua!

Perustiedot

Kaupunginosa
Hovinsaari
Kohdenumero
24328173
Kerros
1 / 2
Asuinpinta-ala
40 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + k
Huoneita
1
Kunto
Tyydyttävä
Keittiö
Keittiö
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Ei

Hinta

Velaton hinta
34 560 €
Myyntihinta
22 960 €
Neliöhinta
864 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
160 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1950
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma