Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

74 000 €105 m²

Kauppatie 35, Kärkkäiskylä, Konnevesi4h

Velaton hinta
74 000 €
Asuinpinta-ala
105 m²
Huoneita
4
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1953
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Kärkkäiskylä
Kaupunki
Konnevesi

Tunnelmallinen 50-luvun rintamamiestalo

Alakerrassa olohuone, keittiö, makuuhuone, eteinen, wc sekä sähkölämmitteinen sauna ja pesu- ja pukuhuone, kylmä varasto, käynti kellariin, takana suojaisa katettu terassi. Yläkerrassa 2 makuuhuonetta, vaatehuone sekä kylmävarasto.

90-luvun taitteessa laajennettu ja perusparannettu, 2000-luvulla aikojen saatossa lisäksi sisällä remontoitu paljon mm. seiniä, lattioita, uusittu sähköjä ja vesiputkia. Lämmönlähteinä keittiössä varaava leivinuuni ja olohuoneessa ilmalämpöpumppu, makuuhuoneissa tarvittaessa sähköpatterit.

Sijaitsee omalla 2200 m2 vehreällä tontilla, jossa hedelmäpuita ja marjapensaita.

Pihapiirissä kota sekä ulkorakennus, jossa puulämmitteinen sauna, pukuhuone/vilpola, liiteri ja autotalli.

Ota ihmeessä yhteyttä, jos haluat päästä tutustumaan taloon niin sovitaan näyttö!

Perustiedot

Sijainti
Kauppatie 35, 44300 Konnevesi
Kaupunginosa
Kärkkäiskylä
Kohdenumero
24424997
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
105 m²
Kokonaispinta-ala
135 m²
Huoneiston kokoonpano
4h
Huoneita
4
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
74 000 €
Myyntihinta
74 000 €
Neliöhinta
704,76 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1953
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Suora sähkölämmitys
Tontin omistus
Oma