Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

3 600 €35 m²

Tiurajärventie 7 H Äkäslompolo, Kurtakko, Kolari1h + s + p

Velaton hinta
3 600 €
Hoitovastike
340 € / kk
Asuinpinta-ala
35 m²
Huoneita
1
Kerroksia
2
Rakennuksen tyyppi
Vapaa-ajan asunto
Kaupunginosa
Kurtakko
Kaupunki
Kolari

Viikko-osake Kiinteistö Oy Kolarin Siepakka viikko 37

Holiday Club viikko-osake Kolarin Äkäslompolossa parhaalle Ruska viikolle 37. Lomahuoneisto on kalustettu ja asumiseen varustettu. Viihtyisä studio asunto parvella ja terassilla. Asunnossa on makuupaikat neljälle ihmiselle. Jounin kaupalle 800m. Hoitovastike 340,00£ johon kuuluu liinavaatteet ja loppusiivous. Velaton kauppa-hinta viikolle 37 on 3600,00£. Seuraava loma viikko on 5-12.9.2026.

Perustiedot

Kaupunginosa
Kurtakko
Kohdenumero
24445231
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
35 m²
Kokonaispinta-ala
13 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + s + p
Huoneita
1

Velaton hinta
3 600 €
Myyntihinta
3 600 €
Neliöhinta
102,86 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
340 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Vapaa-ajan asunto
Kerroksia
2