Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

114 000 €60 m²

Kesäniementie 2, Kälviä, Kokkola2h + s

Velaton hinta
114 000 €
Hoitovastike
240 € / kk
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 2
Rakennusvuosi
2008
Rakennuksen tyyppi
Luhtitalo
Kaupunginosa
Kälviä
Kaupunki
Kokkola

Upea saunallinen asunto palveluiden äärellä

Saunallinen kaksio Kälviän ydinkeskustassa – hissitalo ja autokatospaikka.

Myynnissä hyväkuntoinen ja toimivapohjainen asunto erinomaisella sijainnilla aivan Kälviän keskustassa. Vuonna 2008 valmistunut talo tarjoaa huoletonta asumista pitkälle tulevaisuuteen.

Asunnon 60 m² on hyödynnetty tehokkaasti: alkuperäinen päämakuuhuone on jaettu kahdeksi pienemmäksi makuuhuoneeksi, joten asunto palvelee nykyisellään monenlaisia tarpeita – esimerkiksi perhettä, kimppa-asumista tai työtilaratkaisua. Avara oleskelutila ja toimiva keittiö tekevät arjesta sujuvaa. Hissi lisää asumismukavuutta ja esteettömyyttä.

Taloyhtiö on vakavarainen ja hyvin hoidettu, eikä merkittäviä remontteja ole tiedossa – voit muuttaa ilman huolta tulevista isoista kustannuksista.

Asunnon tiedot:

2h + k + kph + S (muokattu 3h-ratkaisuksi) Pinta-ala: 60 m² Rakennusvuosi: 2008 Hoitovastike: 240 €/kk Hissitalo Autokatospaikka

Asunto vapautuu sopimuksen mukaan.

Sijoittajalle loistava mahdollisuus: asunto on vuokrattu ja vuokralainen on valmiina, joten saat tuottoa heti kaupanteosta lähtien.

Loistava sijainti keskustassa takaa palveluiden, liikenneyhteyksien ja arjen helppouden aivan kotiovellesi.

Tervetuloa tutustumaan – tämä monipuolinen koti tai sijoituskohde kannattaa nähdä paikan päällä!

Perustiedot

Kaupunginosa
Kälviä
Kohdenumero
24457321
Kerros
1 / 2
Asuinpinta-ala
60 m²
Kokonaispinta-ala
65 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + s
Huoneita
2

Velaton hinta
114 000 €
Myyntihinta
114 000 €
Neliöhinta
1 900 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
240 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Luhtitalo
Rakennusvuosi
2008
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2