Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

55 000 €100 m²

Kyttäläntie 652, Hintikkala, Kokemäki5h + s

Velaton hinta
55 000 €
Asuinpinta-ala
100 m²
Huoneita
5
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1947
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Hintikkala
Kaupunki
Kokemäki

Vanha maatila: asunto, navetta, puusuuli/autotalli

Tulossa myyntiin kesän aikana 100 neliön rintamamiestalo 4h + iso tupakeittiö, sisäsauna, sisävessa ja puucee navetan takana, paljon varastotilaa asunnossa sekä piharakennuksissa. Tontti n. 2500 m2 Ei naapureita ihan vieressä. Sähkö ja vesi sekä oma kaivo, josta vesi paljuun, istutuksille ja auton pesuun. Remontteja tehty mutta vielä jäljellä oman maun mukaan. Puukattila, jonka varaajassa sähkövastukset. Tupakeittiössä leivinuuni. Kaksi pönttöuuni ja Porin Matti. Saunassa puukiuas.

Lisätietoja kysymällä.

Perustiedot

Sijainti
Kyttäläntie 652, 32800 Kokemäki
Kaupunginosa
Hintikkala
Kohdenumero
24439185
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
100 m²
Huoneiston kokoonpano
5h + s
Huoneita
5
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
55 000 €
Myyntihinta
55 000 €
Neliöhinta
550 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1947
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Tontin omistus
Oma