11 900 €59 m²

Hakatie 2 A 6, Pyhänkorva, Kokemäki2h, k, kph/wc, p

Velaton hinta
11 900 €
Hoitovastike
225,16 € / kk
Asuinpinta-ala
59 m²
Huoneita
3
Kerros
2 / 3
Rakennusvuosi
1975
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Pyhänkorva
Kaupunki
Kokemäki

Kerrostalo kaksio, Hakatie 2 A 6, Kokemäki, palveluiden lähellä 2h+k+ph+parveke, 59 m2. vuonna 1975 rakennetussa talossa, yhtiövastike225,16 e/kk, vesimaksu 30 e/kk. saunamaksu 7 e autopaikka 5 e/kk, pesutupamaksu 1 e/kerta. Hp 11.900 e/tarjous

Perustiedot

Kaupunginosa
Pyhänkorva
Kohdenumero
37624718
Kerros
2 / 3
Asuinpinta-ala
59 m²
Kokonaispinta-ala
59 m²
Pinta-alojen lisätiedot
Isännöitsijäntodistuksen mukainen
Huoneiston kokoonpano
2h, k, kph/wc, p
Huoneita
3
Kunto
Tyydyttävä
Lisätietoa vapautumisesta
Heti vapaa.
Parveke
Kyllä
Tehdyt remontit
1996 katon korjaus, lämmönvaihtimen vaihtaminen, vesikalusteiden uusiminen, 1999 elementtien saumaus, lukkojen uusiminen, 2009 ikkunoiden uusiminen, 213 patteriventtiilien uusiminen, 2014 alakerrtan latioiden pinnoitus, 2016 parvekkeiden korjaus, 2022 vesikaton korjaus, 2025 ilmanvauhtokanavien puhdistus

Velaton hinta
11 900 €
Myyntihinta
11 900 €
Neliöhinta
201,69 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
225,16 € / kk
Pääomavastike
/ kk
Yhtiövastike yhteensä
225,16 € / kk

Muut maksut

Saunan kustannukset
7,00 € / kk
Vesimaksun lisätiedot
Perusmaksu. 30 € / kk
Muut kustannukset
Muu maksu - pesutupamaksu: 1 € / kerta. pesutupamaksu
Autopaikan kustannukset
5 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Asunto Oy Pyhänkorvansato
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1975
Rakennuksen käyttöönottovuosi
1975
Kerroksia
3
Taloyhtiössä on sauna
Kyllä
Rakennusmateriaali
Pääasiallinen rakennusmateriaali: Elementti
Isännöinti
Ismo Luojus Lännen Kiinteistöympyrä, puh 0505851178
Lämmitys
Kaukolämpö
Lisätietoja lämmityksestä
Lämmitystapa: Kaukolämpö. Lämmönjakotapa: Vesikiertoinen patterilämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle