149 600 €30,5 m²

Heinäkedontie 3, Sarvvik, Kirkkonummi2h+avok+kph+lasitettu parveke

Velaton hinta
149 600 €
Hoitovastike
259,25 € / kk
Asuinpinta-ala
30,5 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 7
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Sarvvik
Kaupunki
Kirkkonummi

KAKSIO LASITETULLA PARVEKKEELLA!

Tämä valoisa ja moderni asunto sijaitsee rauhallisella Sarfvikin alueella, Kirkkonummella. Vuonna 2023 valmistunut asunto tarjoaa loistavat näkymät golfkentän suuntaan, ja sen huonekorkeus tuo tilaan avaruutta ja ilmavuutta. Asunnossa on avokeittiö, joka on varustettu nykyaikaisilla kodinkoneilla, kuten astianpesukoneella ja keraamisella liedellä.

Toisessa kerroksessa sijaitsevassa asunnossa on iso lasitettu parveke, jossa voi nauttia kauniista maisemista ja raikkaasta meri-ilmasta. Kylpyhuoneessa on mukavuuksia, kuten lattialämmitys ja pesukoneliitäntä, mikä tekee arjesta sujuvaa.

Taloyhtiössä on sauna ja pyörävarasto, ja autopaikan voi ostaa erikseen. Liikenneyhteydet ovat hyvät, ja lähistöllä on bussipysäkki, joka takaa sujuvat yhteydet. Tämä asunto sopii erinomaisesti kaikille, jotka arvostavat rauhallista ympäristöä ja modernia asumista. Tartu tilaisuuteen ja tee tästä asunnosta oma kotisi!

Näytöt&lisätiedot: Petteri 040-1389700 petteri.simelius@tredo.fi

Perustiedot

Kaupunginosa
Sarvvik
Kohdenumero
80425576
Kerros
2 / 7
Asuinpinta-ala
30,5 m²
Kokonaispinta-ala
30,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+avok+kph+lasitettu parveke
Huoneita
2
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
Sopimuksen mukaan.
Keittiön varusteet
Keittiön varusteet: Jääkaappi, erillisuuni, liesituuletin ja astianpesukone. Liesi: Keraaminen liesi.
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Parvekkeen tyyppi: Lasitettu
Kylpyhuoneen varusteet
Pesutilojen varusteet: WC-istuin, suihku, suihkuseinä, pesukoneliitäntä, lattialämmitys, peilikaappi, pesuallas ja allaskaappi.
Näkymät
Ihanat näkymät Sarfvikin golfkentän suuntaan.

Velaton hinta
149 600 €
Myyntihinta
47 784,23 €
Neliöhinta
4 904,92 € / m²
Velkaosuus
101 815,77 €

Vastikkeet

Hoitovastike
259,25 € / kk
Pääomavastike
219,82 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
479,07 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksuennakko 25 € / kk / hlö, tasaus kulutuksen mukaan

Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen käyttöönottovuosi
2023
Kerroksia
7
Rakennusmateriaali
Betoni
Energialuokka
B2018
Energiatodistus
Kyllä
Kiinteistönhoito
Huoltoyhtiö
Liikenneyhteydet
Bussipysäkki lähellä, hyvä kulkuyhteys ja sujuvat yhteydet omalla autolla

Pysäköintitilan kuvaus
Lisätietoja huoneiston autopaikasta: Mahdollisuus ostaa myös autopaikka.
Yhteiset tilat
Pyörävarasto
Kylpyhuoneen lattia
Laatta
Kylpyhuoneen seinät
Kaakeli
Olohuoneen varusteet
Huonekorkeus on normaalia korkeampi, lähes 3 metriä.