13 500 €70 m²

Korsutie 5 D, Keuruu, Keuruu4h + kk + kh

Velaton hinta
13 500 €
Hoitovastike
273 € / kk
Asuinpinta-ala
70 m²
Huoneita
3
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
1973
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keuruu
Kaupunki
Keuruu

Ylimmän kerroksen valoisa kolmio kahdella parvekkeella!

Tämä ylimmän kerroksen huoneisto on talon päädyssä. Suuret ikkunat kolmeen suuntaan tuo valoa koko asuntoon. Erikoisuutena asunnon kummassakin päädyssä on parveke, toiselle käynti olohuoneesta ja lasitetulle parvekkeelle isosta makuuhuoneesta. Keittiössä on runsaasti kaappitilaa ja siihen mahtuu ruokapöytä. Keuruun keskustan palvelut ja juna-asema ovat vajaan 15 min kävelymatkan päässä. Asunnossa on kaksi makuuhuonetta, isomman makuuhuoneen yhteydessä vaatehuone ikkunalla. Ota yhteyttä ja sovitaan tapaaminen asunnolla. Olli Sundström 040 5565277, Juhani Kortekallio 050 0282482,

Perustiedot

Sijainti
Korsutie 5 D, 42700 Keuruu
Kaupunginosa
Keuruu
Kohdenumero
24463936
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
70 m²
Kokonaispinta-ala
69 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + kk + kh
Huoneita
3
Keittiön varusteet
Tilaa isolle ruokapöydälle, Paljon kaappitilaa, Paljon työskentelytilaa, Suuri tiskipöytä, Laminaattitasot, Sähköliesi, Jää-pakastinkaappi
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Ei

Hinta

Velaton hinta
13 500 €
Myyntihinta
13 500 €
Neliöhinta
192,86 € / m²
Lunastuspykälä
Ei ole

Vastikkeet

Hoitovastike
273 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
273 € / kk

Muut maksut

Muut kustannukset
Saunamaksu 6€/kk Autopaikka / lämmin 12€/kk Autopaikka / kylmä 6€/kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
As Oy Wareninpuisto
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1973
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3
Energialuokka
D2018

Yhteiset tilat
Sauna, pesutupa, mankeli, ulkoiluvälinevarasto, häkkivarasto, kylmäkellari