Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

660 000 €297 m²

Harjulankatu 2, Alikerava, Kerava10h, k, s, kph, 3wc

Velaton hinta
660 000 €
Asuinpinta-ala
297 m²
Huoneita
11
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1986
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Alikerava
Kaupunki
Kerava

Iso omakotitalo Keravalla, lastenkoti, perhekoti

Lähes 300 neliöinen ok-talo Keravalla. Ollut viimeksi lasten pienryhmäkotina 5 vuotta. Tekniikka ja kunto hoidettu. Yhteensä 11 huonetta, 8 makuuhuonetta, 3 vessaa, sauna ja iso kylpyhuone. Iso tontti. Rakennusoikeutta jäljellä 300 m2. Hyvä sijainti. Vuokrataan tai myydään. Vaihdossa saattaa käydä ok-talo tai tontti Tuusulasta.

Perustiedot

Sijainti
Harjulankatu 2, 04250 Kerava
Kaupunginosa
Alikerava
Kohdenumero
24452444
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
297 m²
Kokonaispinta-ala
320 m²
Huoneiston kokoonpano
10h, k, s, kph, 3wc
Huoneita
11

Velaton hinta
660 000 €
Myyntihinta
660 000 €
Neliöhinta
2 222,22 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1986
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Suora sähkölämmitys
Tontin omistus
Oma