Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

318 000 €114 m²

Juurakkokatu 34 B, Savio, Kerava5h + k + khh + kph + s + 2 wc

Velaton hinta
318 000 €
Hoitovastike
300 € / kk
Asuinpinta-ala
114 m²
Huoneita
5
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1988
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Kaupunginosa
Savio
Kaupunki
Kerava

Toimiva paritalo

Tämä kolmella tilavalla makuuhuoneella varustettu koti tarjoaa täydelliset puitteet perheelle. Toimiva ja viihtyisä pohjaratkaisu, kaksi erillistä wc:tä sekä runsaasti säilytysratkaisuja, myös autotalli, tekevät arjesta sujuvaa.

Kauniisti remontoitu kokonaisuus sijaitsee palveluiden äärellä: koulu, päiväkoti, kauppa ja apteekki ovat kaikki kävelymatkan päässä. Junalle ja lentoasemalle kuljet kätevästi.

Reilunkokoinen piha rajoittuu osin rauhoittavaan metsään, mikä luo omaa tilaa ja luonnonläheisen tunnelman. Tässä kodissa yhdistyvät toimivuus, rauha ja erinomainen sijainti.

Kohde on osakeyhtiömuotoinen omalla tontilla.

Perustiedot

Sijainti
Juurakkokatu 34 B, 04260 Kerava
Kaupunginosa
Savio
Kohdenumero
24375481
Kerroksien lukumäärä
1
Asuinpinta-ala
114 m²
Huoneiston kokoonpano
5h + k + khh + kph + s + 2 wc
Huoneita
5
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
318 000 €
Myyntihinta
318 000 €
Neliöhinta
2 789,47 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
300 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Rakennusvuosi
1988
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Tontin omistus
Oma