Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

179 000 €97 m²

Luhtaranta 27, Lautiosaari, Keminmaa4h + s + p

Velaton hinta
179 000 €
Asuinpinta-ala
97 m²
Huoneita
4
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1994
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Lautiosaari
Kaupunki
Keminmaa

Omakotitalo Akkunusjoen rannalla

Myydään ainutlaatuisella paikalla sijaitseva laajasti remontoitu/laajennettu omakotitalo. Iso n.5300m² oma tontti Akkunusjoen rannalla. Tontilla iso autotalli, hirsisauna, kota ja kaksi hyvän kokoista latoa.

Kysy lisää!

Perustiedot

Sijainti
Luhtaranta 27, 94500 Keminmaa
Kaupunginosa
Lautiosaari
Kohdenumero
24448441
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
97 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + s + p
Huoneita
4

Velaton hinta
179 000 €
Myyntihinta
179 000 €
Neliöhinta
1 845,36 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1994
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Suora sähkölämmitys
Tontin omistus
Oma