Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

18 000 €27 m²

Sepänkatu 13 A8, 2 kaupunginosa särkikangas, Kemijärvi1h + p

Velaton hinta
18 000 €
Hoitovastike
129,75 € / kk
Asuinpinta-ala
27 m²
Huoneita
1
Kerros
2 / 4
Rakennusvuosi
1976
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
2 kaupunginosa särkikangas
Kaupunki
Kemijärvi

Kerrostaloyksiö rauhallisella paikalla

Hyvin hoidetussa taloyhtiössä tarjolla asiallinen yksiö. Mahdollisuus ostaa myös kalustettuna. Muuttovalmis. Lasitettu parveke. Häkkivarasto. Taloyhtiössä sauna. Vastikkeeseen sisältyy vesi, lämmitys ja autopaikka.

Perustiedot

Kohdenumero
24416665
Kerros
2 / 4
Asuinpinta-ala
27 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + p
Huoneita
1

Velaton hinta
18 000 €
Myyntihinta
18 000 €
Neliöhinta
666,67 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
129,75 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1976
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4