Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

70 m²

Narkiperäntie 474, Kemijärvi3h + s

Asuinpinta-ala
70 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
2010
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunki
Kemijärvi
Uutta! Tutustu alueen palveluihin kartalla

Uuden karttaominaisuuden avulla voit helposti tutkia kohteen ympäristöä ja alueen palveluita. Kartalta löydät muun muassa julkisen liikenteen, terveyspalvelut sekä koulut ja päiväkodit.

Myydään omakotitalo Kemijärvellä

Myydään/vuokrataan omakotitalo Kemijärvellä. Mahdollista vuokrata myös lyhytaikaisesti. Hyvä kohde aktiiviselle. Metsästys- ja kalastusmahdollisuudet hyvät. Lisätietoja antaa Lauri Soppela p.045 1242773

Seuraavat esittelyt

Ei sovittuja esittelyitä. Ota yhteyttä kohteen ilmoittajaan sopiaksesi esittelystä.

Perustiedot

Kohdenumero
17370168
Asuinpinta-ala
70 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + s
Huoneita
3
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
v
Lainasi kuukausierä €/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
2010

Aluetietoja Lähimmät palvelut ja lisätietoa alueesta

Ota yhteyttä

Reijo Räsänen

Mitä yhteydenottosi koskee?

v
Lainasi kuukausierä €/kk

Oletko jo myynyt nykyisen asuntosi?

Me autamme onnistumaan kaikissa tilanteissa!

Reijo Räsänen

Ota yhteyttä

Mitä yhteydenottosi koskee?

Soita
Oikotien kohdeilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta, varmista tiedot kohteen virallisesta esitteestä.

Oikotie on osa Schibsted Marketplaces -konsernia. Schibsted News Media AB ja Schibsted ASA vastaavat tietojesi käsittelystä tällä sivustolla. Lue lisää