Nahkurinkadulla, Kemin arvostetussa Sauvosaaren kaupunginosassa, odottaa sinua upea kolmio, josta avautuvat kauniit merinäköalat. Tämä vuonna 1972 valmistunut ja erinomaisessa kunnossa oleva asunto tarjoaa tilavat 81 neliötä, jotka sopivat mainiosti niin perheille kuin pariskunnillekin.
Asunto sijaitsee rauhallisessa taloyhtiössä, Asunto Oy Möllärinpuistossa, jossa on tehty lukuisia remontteja vuosien varrella, kuten julkisivuremontti ja käyttövesiputkiston uusinta. Taloyhtiöllä on oma tontti, ja se tarjoaa asukkailleen monipuoliset yhteiset tilat, kuten saunan, pesutuvan sekä askarteluhuoneen.
Kodin sijainti on mitä parhain: keskustan palvelut ovat vain kivenheiton päässä, ja lähikauppa sekä koulut ja päiväkoti ovat kävelyetäisyydellä. Alueella on erinomaiset liikenneyhteydet ja kaikki tarvittava löytyy läheltä.
Asunnossa on moderni keittiö, jossa on induktioliesi ja jääkaappipakastin. Kylpyhuone on laatoitettu ja siellä on liitäntä pesukoneelle. Olohuone ja makuuhuoneet ovat valoisia ja viihtyisiä, ja asunnossa on myös oma parveke, josta voi nauttia merimaisemista.
Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän kauniiseen kotiin, joka tarjoaa mukavaa ja huoletonta asumista loistavalla sijainnilla!