359 000 €81,5 m²

Venevalkamantie 3, Kauniainen4h + k + s

Velaton hinta
359 000 €
Hoitovastike
489 € / kk
Asuinpinta-ala
81,5 m²
Huoneita
4
Kerros
2 / 4
Rakennusvuosi
2012
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunki
Kauniainen

Siisti kolmen makuuhuoneen asunto

Siisti n. 81,5 m2 asunto v.2012 rakennetusta kerrostalosta. Hyvin hoidettu ja rauhallinen taloyhtiö. Näytöt joustavasti sopimuksen mukaan. Vapautuminen sopimuksen mukaan. Lisätietoja yhteydenotolla.

Perustiedot

Kohdenumero
24357317
Kerros
2 / 4
Asuinpinta-ala
81,5 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + k + s
Huoneita
4

Velaton hinta
359 000 €
Neliöhinta
4 404,91 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
489 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2012
Kerroksia
4
Hissi
Kyllä