Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

23 000 €54 m²

Kisatie 2 A10, Karstula, Karstula2h + alkovi + keittiö + sauna

Velaton hinta
23 000 €
Hoitovastike
147 € / kk
Asuinpinta-ala
54 m²
Huoneita
2
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1984
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Karstula
Kaupunki
Karstula

Remontoitu rivitalokaksio järvinäköalalla

Myytävänä kaunis kaksio Karstulassa rauhallisella alueella. Asunnossa on oma sauna ja suojaisa piha sekä katettu terassi, josta on järvinäkymä. Asuntoon kuuluu myös erillisessä rakennuksessa oleva häkkivarasto sekä autotalli. Karstulan keskustan palveluihin on matkaa alle 800 metriä.

- Oma piha ja katettu terassi järvinäkymällä - Omalla tontilla oleva 1984 valmistunut rivitalo - Kylpyhuone remontoitu 2018, sisätilat pintaremontoitu 2000-luvulla - Keittiö + ruokatila: lattia tammiparketti, seinät maalattu, jääkaappipakastin, sähköhella, liesituuletin, astianpesukonevalmius - Kylpyhuone: lattia ja seinät laattaa, suihku, peilikaappi, allas ja allaskaappi, bideesuihku, pesukoneliitäntä, avattava ikkuna Sauna: Sähkökiuas, lattia laattaa, seinät panelia, vähän käytetty Olohuone: Tammiparketti, seinistä osa maalattu, yhdellä seinällä tapetti, olohuoneessa alkovitila Makuuhuone: Lattia laminaattia, seinät tapetoitu, huoneessa koko seinän levyinen vaatehuonemainen liukuovikomero. Eteisessä runsaasti kaappitilaa

Asunnossa on sähkölämmitys.

Perustiedot

Kaupunginosa
Karstula
Kohdenumero
24371623
Kerroksien lukumäärä
1
Asuinpinta-ala
54 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + alkovi + keittiö + sauna
Huoneita
2

Velaton hinta
23 000 €
Myyntihinta
23 000 €
Neliöhinta
425,93 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
147 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1984
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Suora sähkölämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma