Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

39 000 €53,5 m²

Salimäenkatu 5, Nyhkälä, Karkkila2h + p

Velaton hinta
39 000 €
Hoitovastike
286,23 € / kk
Asuinpinta-ala
53,5 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 3
Rakennusvuosi
1967
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Nyhkälä
Kaupunki
Karkkila

Kaksio huippusijainnilla Karkkilan keskustassa, vuokrattu

Sijoittajan tilaisuus. Pitkäaikainen vuokralainen pitää hyvää huolta tästä asunnosta. Vuokra 580 €/kk. Asunto sopii luonnollisesti myös omaksi kodiksi.

Talon ehkäpä paras sijainti, kerros 1/3. Varttuneempikin asukas pääse helposti kotiin, muutama porras kohentaa kivasti kuntoa. Kaupungin palvelut lähellä ja bussiin pääsee melkein kotiovelta.

Lasitettu parveke. Rauhallinen ja hyvin hoidettu yhtiö.

Lounean valokuitu ja kaapeli-tv.

Lopeta etsiminen ja kysy rohkeasti lisätietoja!

Perustiedot

Kaupunginosa
Nyhkälä
Kohdenumero
24404009
Kerros
1 / 3
Asuinpinta-ala
53,5 m²
Kokonaispinta-ala
53,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + p
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä
Parveke
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
39 000 €
Myyntihinta
34 345,74 €
Neliöhinta
728,97 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
286,23 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1967
Kerroksia
3