Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

252 000 €67 m²

Eerolankatu 4, Vaarniemi, Kaarina3h + s

Velaton hinta
252 000 €
Asuinpinta-ala
67 m²
Huoneita
3
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
2020
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Vaarniemi
Kaupunki
Kaarina

Laadukas rivitalokolmio Kaarinassa

Rauhallisella Kaarinan Auvaisen alueella sijaitseva kolmio on valmistunut 2019. Turun keskustaan ajaa alle vartissa. Alueella on loistavat ulkoilumahdollisuudet. Asunto sijaitsee aivan metsäulkoilureittien vieressä ja alueelta lähtee luontopolkuja esimerkiksi näköalatornille. Taloyhtiön pihalla on oma viihtyisä leikkipaikka metsän kupeessa.

Asunnossa on vesikiertoinen lattialämmitys ja maalämpö, jotka takaavat edulliset asumiskustannukset. Asuntoon kuuluu kaksi autopaikkaa, joista toinen on katospaikka. Asuntoon on asennettu viilentävä ilmalämpöpumppu.

Taloyhtiön käytössä on yhteiset lämpimät pyörävarastot sekä yhteiskäytössä olevat pihanhoitovälineet kuten ruohonleikkuri ja kasteluletkut.

Käytännöllinen avokeittiö toimii erinomaisesti esimerkiksi pienten lasten kanssa. Säilytystilaa asunnossa on mukavasti molemmissa makuuhuoneissa, eteisessä, keittiössä sekä ulkovarastossa. Takapihan viihtyisä terassi on etelän suuntaan. Terassille on asennettu käytännöllinen markiisi sekä näkösuoja jotka lisäävät terassin käyttömahdollisuuksia ja viihtyvyyttä.

Moderni mustavalkoinen keittiö sisältää paljon kaappitilaa, ergonomisen uunin, integroidut kodinkoneet, jääpalakoneella varustellun jääkappi-pakastin-yhdistelmän sekä induktiolieden. Olohuoneeseen on rakennettu moderni rimaseinä. Olohuoneesta on kulku takaterassille johon paistaa aurinko lähes koko päivän.

Turvallinen ja rauhallinen asuinalue sijaitsee aivan Piispanlähteen koulun, päiväkotien sekä neuvolan läheisyydessä. Piispanristin Prisman kauppa-alue sekä Kaarinan keskusta sijaitsevat muutaman minuutin automatkan päässä. Bussipysäkille matkaa on n. 800m.

Upea ikkunallinen sauna sisältää Harvian laadukkaan kiukaan ja kauniin säädettävän tunnelmavalaistuksen.

Perustiedot

Sijainti
Eerolankatu 4, 20760 Kaarina
Kaupunginosa
Vaarniemi
Kohdenumero
24445054
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
67 m²
Kokonaispinta-ala
67 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + s
Huoneita
3

Velaton hinta
252 000 €
Myyntihinta
252 000 €
Neliöhinta
3 761,19 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2020
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma