Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

158 000 €52 m²

Palanderinkatu 9, Seppälä, Jyväskylä2h + s + p

Velaton hinta
158 000 €
Hoitovastike
185,40 € / kk
Asuinpinta-ala
52 m²
Huoneita
2
Kerros
4 / 5
Rakennusvuosi
2014
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Seppälä
Kaupunki
Jyväskylä

Saunallinen kaksio

Etsitkö? - rauhallista, - hyväkuntoista ja modernia, - saunallista kaksiota uudehkosta & esteettömästä kerrostalosta palveluiden äärellä.

Tässäpä olisi isolla, ikkunallisella saunalla, lasitetulla parvekkeella ja runsailla säilytystiloilla varustettu toimiva päätyhuoneisto.

Lämmitysmuotona vesikiertoinen lattialämmitys kaukolämmöllä, parkettilattiat, kalusteuuni, integroitu korotettu astianpesukone jne...

Huoneisto on loistavassa kunnossa, jossa ei juuri asumisen jälkiä.

Keskeinen sijainti Seppälän monipuolisten - ja jatkuvasti kehittyvien-- palveluiden äärellä helpottaa elämää huomattavasti.

Omalla tontilla oleva taloyhtiö on turvallinen valinta. Tässä talossa asut pitkään huolettomasti, ilman asumista haittaavia remontteja & niiden kustannuksia. Sijainnin puolesta kohde on helposti myös vuokrattavissa, ts. sopii hyvin myös sijoituskäyttöön.

Huomioi asumiskulut - hyvin hoidetun yhtiön vastike on vain 3,60 e/m2 (1.6.alkaen 3,70/m).

Keskustan, Palokan ja Laukaan suuntiin nähden sijainti on ihanteellinen liikuttaessa omalla autolla, julkisella tai vaikkapa pyörällä.

Autolle ostettavissa oma osakkeellinen hallipaikka.

Varaa oma esittelyaika, vaikkapa viikonlopulle - tule tutustumaan & neuvottelemaan, saat paljon faktatietoa päätöstesi tueksi.

Perustiedot

Kaupunginosa
Seppälä
Kohdenumero
24447101
Kerros
4 / 5
Asuinpinta-ala
52 m²
Kokonaispinta-ala
52 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + s + p
Huoneita
2

Velaton hinta
158 000 €
Neliöhinta
3 038,46 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
185,40 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2014
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
5
Hissi
Kyllä