Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

80 000 €92 m²

Tuulimyllyntie 25, Myllyjärvi, Jyväskylä4h + s + kph + wc + s + vh

Velaton hinta
80 000 €
Hoitovastike
548 € / kk
Asuinpinta-ala
92 m²
Huoneita
4
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1976
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Myllyjärvi
Kaupunki
Jyväskylä

Rivitalon päätyasunto, iso takapiha

Autokatos, rauhallinen sijainti, Keljonkeskus n. 3 km, hyvät lenkkeilymaastot. Nova n. 2,5 km, keskustaan n. 5 km. Hyvät liikenneyhteydet.

Perustiedot

Kaupunginosa
Myllyjärvi
Kohdenumero
24436523
Kerroksia
1
Kerroksien lukumäärä
1
Asuinpinta-ala
92 m²
Kokonaispinta-ala
92 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + s + kph + wc + s + vh
Huoneita
4
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
80 000 €
Myyntihinta
130 000 €
Neliöhinta
869,57 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
548 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1976
Kerroksia
1