Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

152 000 €79,5 m²

Hukkaperä 2, Halssila, Jyväskylä3h + s + p

Velaton hinta
152 000 €
Hoitovastike
305 € / kk
Asuinpinta-ala
79,5 m²
Huoneita
3
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1986
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Halssila
Kaupunki
Jyväskylä

Rivitalo kolmio mahtavalla sijainilla

Halssilanrinteellä oleva päätyhuoneiston kolmio. Asunto kahdessa kerroksessa. Hyvät ulkoilu ja urheilu mahdollisuudet heti ovesta ulos astuessa, tekonurmi ja kaukalo sekä pururata. Muutaman askeleen päässä Halssilan hiihtomaa. 2009 remontoitu keittiö sekä 2023 valmistunut kylpyhuone ja saunaremontti. Kaksi wc:tä. Lounean valokuitu 1000/1000Mbit/s ja KTV. Jäähdyttävä ilmalämpöpumppu asennettu 2024. Asunnosta löytyy mukava ja huoleton kokonaan terassoitu takapiha ja lisäksi yläkerrasta parveke. Rappukäytävän jatkona on parvi jossa pystyy jopa aikuinen nukkumaan, tämä on lasten suosikki. Lämmitys hoituu kaukolämmön kautta. Sähkönkuluts todellamaltillinen n.3000kwh/vuosi.

Perustiedot

Kaupunginosa
Halssila
Kohdenumero
24397839
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
79,5 m²
Kokonaispinta-ala
85 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + s + p
Huoneita
3

Velaton hinta
152 000 €
Myyntihinta
152 000 €
Neliöhinta
1 911,95 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
305 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1986
Kerroksia
2