25 195 €71 m²

Sepontie 2, Palokka, Jyväskylä3H+K+S

Velaton hinta
25 195 €
Asuinpinta-ala
71 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
2001
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Palokka
Kaupunki
Jyväskylä

Luhtitalon toisen kerroksen saunallinen ja parvekkeellinen asunto rauhallisella alueella, lähellä palveluita. Taloyhtiölaajakaista 50M sisältyy vastikkeeseen. Lemmikit tervetulleita. Kiinnostuitko, tee hakemus asuntosaatio.fi

Hyvien kulkuyhteyksien ja palveluiden läheisyydessä sijaitseva rivitalo/luhtitalo alue. Palokan Kauppakeskuksen monipuoliset palvelut, mm. Prisma, Citymarket, K-rauta sekä vaatetuksen ja sisustuksen ja kodintekniikan erikoisliikkeet aivan vieressä. Palokan alueella toimii monipuolinen koulu- ja päiväkotiverkosto.

Tupakointi asunnoissamme: Kaikki uudet asuinkiinteistömme ovat olleet jo pitkään täysin savuttomia heti valmistumisestaan lähtien. Muutumme vähitellen savuttomiksi kaikkien asuntojemme osalta: uusien asukkaiden sopimukset kieltävät tupakoinnin huoneistoissa ja parvekkeilla 1.1.2021 alkaen. Kiinteistö ei ole välttämättä savuton muiden huoneistojen osalta, koska niissä voi olla vanhoja sopimuksia, joissa ei ole tupakointikieltoa.

Perustiedot

Sijainti
Sepontie 2, 40270 Jyväskylä
Kaupunginosa
Palokka
Asuinpinta-ala
71 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+K+S
Huoneita
3

Velaton hinta
25 195,06 €
Myyntihinta
25 195,06 €
Neliöhinta
354,86 € / m²

Muut maksut

Vesimaksu
20 € / kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 14745,37 €, Indeksikorotus: 10449,69 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 25195,06 €.
Käyttövastike
824,40 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Sepontie 2
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2001
Rakennusvuoden lisätiedot
2001