33 091 €70 m²

Iltarannantie 3, Kuokkala, Jyväskylä3h+k+s

Velaton hinta
33 091 €
Hoitovastike
843,88 € / kk
Asuinpinta-ala
70 m²
Huoneita
3
Kerros
2 / 5
Rakennusvuosi
2012
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kuokkala
Kaupunki
Jyväskylä

Tähän päätyhuoneistoon on lisä- ja muutostyönä asennettu parvekelasitus sekä sälekaihtimet. Erillis wc lisää arjen sujuvuutta.

Viihtyisä kaksiportainen asumisoikeuskohde Kuokkalan Kekkolassa. Kohteessa on asuntoja saunattomista 41,5 m2 kaksioista saunallisiin 70m2 kolmioihin. Lähikauppaan on matkaa noin 300 metriä ja Kuokkalan palveluihin on reilu kilometri. Rantaraitin läheisyys luo loistavat puitteet ulkoilulle. Kohteessa on kiinteistölaajakaista, jonka perusnopeus 50M kuuluu vastikkeeseen. Nopeuden korotukset ovat maksullisia. Liittymä on rekisteröitävä ennen käyttöä operaattorin kautta. Kosteiden tilojen sähköinen lattialämmitys menee huoneiston sähköstä. Kiinteistö on savuton. Savuttomuus tarkoittaa, että tupakointi on kielletty koko kiinteistössä, sen huoneistoissa, parvekkeilla, piha-alueilla ja yhteisissä tiloissa.

Perustiedot

Kaupunginosa
Kuokkala
Kerros
2 / 5
Asuinpinta-ala
70 m²
Kokonaispinta-ala
70 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+k+s
Huoneita
3
Lisätiedot
Alkup. asomaksu: 25 927,00 € indeksikorotus: 7 164,04 €
Postitoimipaikka
JYVÄSKYLÄ

Hinta

Velaton hinta
33 091,04 €
Neliöhinta
472,73 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
843,88 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesimaksu 24,00 €/kk/hlö
Muut kustannukset
Vakuus: 1 606,16 €

Rakennusvuosi
2012
Kerroksia
5
Energialuokka
D2013