Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

70 000 €137 m²

Paavontie 9, Männynmäki, Juva5h + k + vh + kph + s + wc + khh + at + varasto

Velaton hinta
70 000 €
Asuinpinta-ala
137 m²
Huoneita
5
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1976
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Männynmäki
Kaupunki
Juva

Omakotitalo | 5h + k + vh + kph + s + wc + khh + at + varasto

Loistavalla ja rauhallisella asuinalueella, päättyväntien varressa sijaitseva omakotitalo. Asuntoa on remontoitu niin sisältä kuin ulkoakin. Avokeittiöstä näkee suoraan olohuoneeseen joten ruokia valmistettaessa voi seurata mitä muu perhe tekee. Tämä asunto sopii isolle perheelle tai tilaa rakastaville, asunnossa paljon säilytystilaa. Laajennus-osan ansiosta tila sopii mainiosti kotitoimisto käyttöön tai vaihtoehtoisesti voi jakaa huoneen jolloin saa lisä makuuhuoneen. Tällä hetkellä kiinteistö on vuokralla, vapautuminen 3kk kaupanteon jälkeen.

Perustiedot

Sijainti
Paavontie 9, 51900 Juva
Kaupunginosa
Männynmäki
Kohdenumero
24449088
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
137 m²
Kokonaispinta-ala
148 m²
Huoneiston kokoonpano
5h + k + vh + kph + s + wc + khh + at + varasto
Huoneita
5

Velaton hinta
70 000 €
Myyntihinta
70 000 €
Neliöhinta
510,95 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1976
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Tontin omistus
Oma