12 000 €38 m²

Kukonpolku 4 B 6, Juuka, Juuka1h+k+s

Velaton hinta
12 000 €
Hoitovastike
140,80 € / kk
Asuinpinta-ala
38 m²
Huoneita
1
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1984
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Juuka
Kaupunki
Juuka

1h+kk+s rivitaloyksiö Juuan keskustassa

Myydään siisti ja hyväkuntoinen yksiö Juuan keskustassa. Asunnossa oma sauna ja sijainti koulujen sekä palveluiden lähistöltä. 1984 rakennettu, hyvin pidetty ja pinnat siistit.

Asunto Oy Kukonrivi Kukonpolku 4 B 6, 83900 Juuka Pinta-ala 38m^2 Lämmitys: sähkö Hoitovastike: 140,80 €/kk Taloyhtiön yhteiset tilat: ulkoiluvälinevarasto, varastokomero Autopaikka lämmitystolpalla saatavilla (ole yhteydessä isännöitsijään).

Perustiedot

Kaupunginosa
Juuka
Kohdenumero
24480932
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
38 m²
Kokonaispinta-ala
38 m²
Huoneiston kokoonpano
1h+k+s
Huoneita
1
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Ei

Hinta

Velaton hinta
12 000 €
Myyntihinta
12 000 €
Neliöhinta
315,79 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
140,80 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1984
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1